2018 de 7 seo kuralıtaharri motoru optimizasyonu, bugün genişlik mühim sayısal pazarlama stratejilerinden biridir. rabıtalı bir kez icraat olmadan, işletmeler rakipleri karşısında gerilemeye başlarlar.

Dijital pazarlama dünyasına uzaktan aşina iseniz, taharri motoru optimizasyonunu veya SEO’yu duymuşsunuzdur. SEO, günümüzün işaret ekonomik dijital pazarlama stratejilerinden biridir ve bu çalışmayı kusursuz müşterek şekilde yürütmeden, şirketler rakipleri ile yarış edemezler.

SEO sistemli olarak geliştirilen tanınmayan stratejiler ve teknikler ile baki gelişen aynı alandır. Bununla birlikte, bu pazarlama tekniği, taharri motoru algoritmalarında muntazam değişikliklere bacak yakıştırmak zorundadır. Bu nedenle 2018’deki pazarlamacıların trendlere özen etmeleri ve oyunda kalmaları gerekiyor.

Bu makalede, önemsiz işletme sahiplerinin ilerlemesine yardımcı bulunmak okunuşu taharri motoru oyununu rakiplerine muhalif isabet etmek ayrılmış yedi SEO emare okunuşu püf noktası ele alacağız. Bu stratejiler yakınlarında bir kez şekilde uygulandığında, marka görünürlüğünü, taharri motoru sıralamasını ve nesne) web sitesi performansını iyileştirmeye asistan olabilirler.

1-Sesli aramayı delik ardı etmeyin.
Google 2016’da, taşınabilir taharri platformundaki tüm arama sorgularının yüzde 20’sinin ses tamamen olduğunu duyurmuştu . Bu sayı, Google home, Amazon Alexa, Siri, Google Asistanı, Cortana vb. Gibi cihazların lansmanı ile artmıştır. Artan sayıda kişi, arama çubuğunda arama sorgusunu kaydetmek yerine sesli sorular sorar. 2018 okunuşu bu oranın %30 lar civarında olacağı oranlama ediliyor.

Pazarlamacıların stratejilerini bu değişime uyacak şekilde düzenlemeleri gerekiyor. zımni henüz ayrıntılı kuyruklu açkı kelimelere okunuşu tek görüşme yapısına iye olmalıdır. Ayrıca, yevmiye dilde kullanılan sözdizimini eklemek de iyi müşterek fikirdir.

2-Önce mobil düşünün.
Mobil taharri esasen masaüstü aramayı aştı. ün büsbütün arama, bunu 2018’de daha da hızlandıracaktır. Çoğu kişi, Alexa cihazlarından ve Google gibi temel asistanlardan değil, düşüncesiz telefonlarından ünlü arama kullanır. Google ve başka taharri motorları bu eğilimi nüans etmiş ve hareketli ahenkli web siteleri ilk sıralara yerleşmiştir.

Bu, Google’ın web sitelerini, olanca yıllarda yaptığı gibi, masaüstü sürümü yerine mobil sürümün kalitesine okunuşu içeriğine bakarak sıralayacağı anlamına gelir. Hızlandırılmış taşınabilir sayfalar, web sitelerinin ve şirketlerin oyunda ilerlemesine okunuşu arama motoru özet sayfalarında SERP daha arka sıralarda vaziyet almasına muavin olacaktır. Google, taşınabilir sürümün nasıl başarım gösterdiğini, hangi derecede şiddetle yüklendiğini okunuşu sayfaları sıralamaya başlamadan önce neden derecesinde kolaylık kullanılacağını değerlendirir.

3-Öne çıkan snippet’lerden gelen trafiği bölüm ardı etmeyin.
Öne çıkan snippet‘ler, SERP’nin öte kısmında bulunan bilgilerin yoğunlaştırılmış aynı şeklidir. Web sitesi bağlantısının yanı sıra, içeriğin kısaltarak birleşik özeti ile taharri motoru, kullanıcılara bilim sağlar. Bu snippet’ler, uzvi trafiğin en az yüzdelik 10’unu SERP’ler üzerinde tamlanan işaret çok sonuçlardan almaktadır ve bu çağ zarfında artacaktır, bu yüzden pazarlamacıların içeriği buna bakılırsa şekillendirmesi gerekir.

Bu snippet’ler, kullanıcı deneyimi üstünde olumlu etkisi olan derinlemesine kuyruk sorgularına esasen kısaltarak cevaplardır. taharri motoru kullanıcılarına, snippet bağlantısını tıklayıp, açıklamayı karşılaşmak daha alımlı gelmektedir. Verilerinizi ve içeriğinizi yapılandırarak okunuşu bilgileri kesinlikle ve özlü bir kez şekilde saklayarak bundan faydalanabilirsiniz.

4-Anahtar kelimelerinizin ardındaki gaye önemlidir.
Arama sorgusunun ardındaki amaç, aptal asistanların ve yapay zekanın AI, araba öğreniminin okunuşu daha kişiselleştirilmiş aynı arama motoru deneyiminin birleşimi hasebiyle dikkate alınması gereken politik yalnız etken haline gelmiştir. Google, müşterek kullanıcının geçmiş aramalarına okunuşu eğilimlerine, bulunan konumuna ve genişlik alakalı ve aktüel bilgileri göndermek kendince sorgunun ardındaki niyetine bakacaktır.

Bu, arama motorlarının kullanıcıların aynı nesne satın iletilmek istemesi durumunda, Google’ın e-ticaret web sitelerini diğer sayfalara ve medya satış noktalarına nazaran önceliklendireceği anlamına gelir. Kullanıcılar eş konuyu araştırmak istiyorsa, web sitemizi incele Google güvenilir medya sayfalarına öncelik verir. İçeriğiniz bu değişme trendine göl ayağı uydurmalıdır.

5-Kullanıcı deneyimine değer verin.
Kullanıcı deneyimi hala en ekonomik sıralama faktörüdür okunuşu tümsek taharri motorları buna odaklanmıştır. Web siteniz hızlı yalnız şekilde yüklenmeli, hem taşınabilir hem de masaüstü platformlarda sorunsuz benzer şekilde çalışmalı okunuşu tamamı bölümlerine erişmesi kolayca olmalıdır. Google türünden yapılan anketler okunuşu araştırmalar , sitenin yüklenmesinin siteyi incele 3 saniyeden henüz ayrıntılı sürmesi durumunda, bir web sitesine gelen ziyaretçilerin yüzdelik 40’ının geri döneceğini göstermiştir.

Birçok web sitesinin yüklenmesi 15 ila 20 saniye sürmektedir okunuşu bu da kullanıcı deneyimini hatırı sayılır müşterek marjla engeller. Web sitenizi optimize etmek okunuşu iyi müşterek kullanıcı deneyimi sağladığından güvenli bulunmak fazla önemlidir. alçak web siteleri, SERP’lerde giyecek sıralarda görev almaz okunuşu az organik trafiğe sahiptir.

6-Ufkunuzu Google okunuşu Bing’in ötesine taşıyın.
Google okunuşu Bing, sektöre derinlemesine zamandır egemen olmuştur ve bu yüzden çoğu pazarlamacı çabalarını yıllar boyunca bu platformlara odaklamıştır. Sektör, seda asistanları okunuşu yapay feraset sayesinde değişmeye başlamış okunuşu değişmeye kesilmeme edecektir. Google henüz hâkim güçtür.

Amazon’un Alexa’sı, Apple’ın Siri’si, Cortana vb. Popülerlikle büyüyor ve Google’dan zımni çekmiyor. Pazarlamacıların erişimlerini genişletmeleri okunuşu Google ve Bing’in ötesinde suları keşfetmeleri gerekiyor. Diğer platformlarda üst sıralarda iz almaları düşüncesince içeriklerini okunuşu web sitelerini optimize etmeleri gerekiyor.

7-İçeriğinizin kalitesi, özge her şeyden daha önemli.
İçeriğinizin kalitesi okunuşu alaka düzeyi, SEO‘daki en tesirli faktörlerden bazılarıdır. çok araştırılmamış ve şimdiki olmayan düşük nitelikli içerikleri web sitenizde yayınlamaktan kaçının. aşırı içerik, ancak web sitesinin itibarını ve sıralamasını da ebedî etkileyecektir.

İçeriği zamanında ortaya bırakmak okunuşu tutarlı kaliteyi vikaye etmek önemlidir.

Bu ipuçları okunuşu püf noktaları, 2018’deki SEO kompetitif sularında sizlere nesne) olabilir. işaret mühim kısım, taharri motoru algoritmalarındaki değişiklikler özgü trendleri ve duyuruları uyma etmektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *